Новини » Львів 10 вересня, 2014, 16:45
Форум видавців у Львові: Ольга Герасим’юк представить книгу Ярослава Мельника
Ольга Герасим'юк. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН
Ольга Герасим'юк. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

У суботу, 13 вересня, в рамках Форуму видавців відбудеться авторська зустріч із українським письменником світового рівня, філософом і критиком Ярославом Мельником. Під час заходу він представить свою нову книгу «Чому я не втомлююся жити».

Про це ІА ZIK повідомили організатори заходу.

Зустріч відбудеться о 16.00 у чорному залі театру «Воскресіння» (пл. Генерала Григоренка, 5). Модератор заходу Ольга Герасим’юк.

Як зазначили організатори, це буде «розмова про Україну і світ, про насущне і вічне навколо нової книги. Погляд з України і з Парижа».

«Людина проживає не одне життя в новому, молодому і здоровому тілі; науковець знищує світ, щоби зустрітися з Богом; телерепортер несподівано перетворюється на персонаж твору письменника. А ще: де живе Бог? Що є істина, а що обман? Чи небо над нами не є голограмою? Ці та інші питання – в центрі нової прозової книги унікального автора, який живе між Литвою та Францією», – йдеться в анотації до книги.

Зазначимо, взяти автограф у Ярослава Мельника можна буде 12 вересня у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) біля стенду № 3, видавництво «Клуб сімейного дозвілля».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:44 :28