live
Новини » Львів

Завтра у Львові відбудеться Всеукраїнський турнір з фехтування «Галицька осінь-2014»

Завтра, 10 вересня, в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського «Олімпійського уроку» у місті Львові відбудеться традиційний Всеукраїнський турнір з фехтування «Галицька осінь-2014», присвячений пам’яті майстра спорту Володимира Козицького.

Організаторами змагань виступають управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та федерація фехтування Львівської області.

Головний суддя змагань: суддя національної категорії – Анатолій Хмелевський (м. Львів).

На турнірі очікується участь близько 150 молодих фехтувальників України (категорія кадети), для яких ці змагання є одним з етапів відбору до національної збірної команди України.

Попередню згоду на участь у цих традиційних змаганнях подали команди Києва, Київської, Миколаївської, Закарпатської, Харківської, Донецької, Тернопільської, Дніпропетровської, Хмельницької, Одеської, Луганської та Львівської областей. Очікується участь гостей з Польщі та Білорусі.

Змагання відбудуться в манежі Львівського державного університету фізичної культури (Львів, вул. Черемшини, 17.).

Програма змагань:

10 вересня (середа)

10:00 год. – змагання серед юнаків 1998 р.н. та молодших, шпага

12:00 год. – урочисте відкриття змагань, змагання серед дівчат 1998 р.н та молодших, шпага.

Довідка

Володимир Петрович Козицький (1934 – 1999) зробив чимало для розвитку та популяризації фехтування на Львівщині. Багаторазовий переможець змагань республіканського, всесоюзного та міжнародного рівнів.

Новаторський підхід до питань підготовки спортсменів дозволив йому розробити та запровадити в практику авторські методики тренувань, які сприяли високим результатам львівських фехтувальників на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських Іграх.

Традиційно восени у Львові зустрічаються спортсмени, тренери, представники команд, ветерани фехтування для вшанування пам’яті свого товариша по спорту, обмінюються спогадами, передають свій досвід молодому поколінню спортсменів.

 

 

Loading...