Новини » Львів 9 вересня, 2014, 11:42
Загиблому у зоні АТО Володимиру Юричку присвоєно звання «Почесний громадянин Самбора»

Сьогодні на сесії Самбірської міської ради Львівської області депутати розглянули і проголосували за питання про присвоєння загиблому в зоні АТО двадцятирічному самбірчанину Володимиру Юричку звання «Почесний громадянин Самбора» (посмертно).

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Разом з тим депутати присвоїли ЗСШ№3 м. Самбора назву «Імені Володимира Юричка» (в ній він вчився), а також прийняли рішення про перейменування вулиці Шевченка-бічна на вулицю Володимира Юричка.

Нагадаємо, що Володимир Юричко народився і виростав у Самборі в сім’ї лікарів. Навчався на третьому курсі Київського медичного університету імені Богомольця, був  одним з найкращих студентів. На Майдані відбув від початку акцій спротиву і до їх завершення. Тут його поранило, що приховав від батьків.

Майбутній лікар не готувався до війни, та війна покликала його в ряди захисників своєї держави, яку він любив над усе. Батькові казав: «Якщо не я, то хто?». На стіні в столичному гуртожитку написав лозунг, який для нього став своєрідним заповітом; «Зі щитом або на щиті».

Двадцятирічний доброволець батальйону «Айдар» Володимир Юричко загинув 14 серпня у бою із російськими найманцями в зоні АТО біля селища Хрящувате Луганської області. На передовій спершу був санітаром, а потім став умілим кулеметником розвідувально-диверсійного загону.

Похований доброволець-айдарівець в Самборі на міському цвинтарі
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 08:36 :48