Новини » Львів 8 вересня, 2014, 11:47
Дорога на Тернопіль у Бродах у жахливому стані
Фото: Роман Балук/ZIK
Фото: Роман Балук/ZIK

Прийшла шла осінь, а вулиця Тернопільська у м. Броди, за перехрестям з київською трасою, у напрямку м. Тернополя, досі не відремонтована.

В окремих  місцях асфальту немає, вибоїни такі, що колеса легковиків провалюються в ями. Водії змушені об'їжджати ці ділянки та петляють, шукаючи  рівнішого місця. Відтак, їдуть по узбіччях, або ж виїжджають на смугу  зустрічного руху.

Жителі Тернопільської захищають свої прилеглі до огорож  території хто чим може – шинами, камінням тощо. Такий хаотичний дорожній рух створює небезпеку для життя, адже машини  намагаються чимшвидше проскочити ділянку з ямами, відтак додають швидкості по узбіччях, де  бавляться діти. Про це це сьогодні, 8 вересня, повідомив кореспондент ІА ZIK.

Нагадаємо, що цьогоріч планувався капітальний ремонт автодороги Броди-Тернопіль  в межах м. Броди та в селищі Підкамінь, невдовзі почнуться дощі, а  віз і нині там.

Бродівська міська рада неодноразово зверталася до Служби автодоріг і Облавтодору  відремонтувати дорогу на Тернопільській, однак звернення міської влади наразі залишаються не почутими. Обслуговує дану автодорогу, у т. ч. і вулицю  Тернопільська у межах м. Броди філія «Облавтодору» Бродівська ДЕД.

Розпорядником  коштів і замовником робіт виступає Служба автодоріг у Львівській області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 03:57 :57