Новини » Спорт 7 вересня, 2014, 9:24
Ветереани львівського «Динамо» виграли турнір у Голландії

Ватерполісти-ветерани львівської команди «Динамо Мастерс» перемогли на престижному міжнародному турнірі, що завершився у столиці Голландії Амстердамі.

Дебютувавши на престижних змаганнях у Країні тюльпанів, наші вікові професіонали знову довели, що ветеранський порох ще не промокає…

«Особливістю цього турніру було те, що ми на ньому дебютували і також те, що уся команда протягом кількох днів жила у наметах біла басейну, – каже Сергій Колмаков, гравець команди «Динамо Мастерс». – Життя у наметах поблизу басейну підтримали фактично усі команди-учасниці, а відтак це стало своєрідною «фішкою» змагань.

Започаткував турнір в Амстердамі колишній гравець команди «Динамо» Львів Сергій Никифоров, а інші люди його підтримали і провели уже учотирнадцяте. Незважаючи на це, команда «Динамо Мастерс» на ньому дебютувала.

Дуже цікаво для нас було познайомитися з представниками нашого виду спорту, скажімо, з Англії та Ірландії. Якщо відверто, то про водне поло у цих країнах ми майже нічого не знали.

Щодо самого турніру, то ми виступали у підгрупі «С», де брали участь суто ветеранські команди. Як виявилося згодом, команда зі Львова виявилася найстаршою на турнірі, однак це не завадило нам виграти усі матчі у груповому турнірі та в підсумку залишити усіх позаду.

Найважчими для нашої команди видалися півфінальний та фінальний матчі. У матчі за вихід до фіналу ми обіграли команду з Німеччини з рахунком 12:7, проте ця гра для нас склалася непросто, оскільки кілька м’ячів поспіль ми закинули наприкінці зустрічі.

Чимало фахівців відзначали зіграність нашої команди. Якщо відверто, то люди, які нас бачили вперше, були в захваті від нашої гри. Багато хто не розраховував, що ми дійдемо до фіналу і там ще й виграємо. Традиційно добре зіграв наш лідер – Вадим Скуратов. Добре в Амстердамі спрацювала наша ігрова зв’язка Павло Прокопчук – Вадим Скуратов. Вони створили багато проблем своїм суперникам.

У фіналі турніру зустрілися з командою Ірландії, яку змогли перемогти лише у серії післяматчевих пенальті – 5:4. Основний час матчу переможця не виявив – нічия 7:7», – підсумував Сергій Ігорович.

Честь команди «Динамо Мастерс» та українського водного поло у Голландії захищали:

воротарі:

Ярослав Стабрин

Олександр Горбунов

польові гравці:

Сергій Колмаков

Павло Пропопчук

Вадим Скуратов

Володимир Масюк

Юрій Саталкін

Євген Баженов

Максим Полегойко

Орест Мацейко

Павло Давиденко

Роман Манишин

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-17 19:02 :07