Новини » Львів 4411

У Стебнику на Львівщині поховали 21-річного десантника Тараса Зозулю, полеглого під Луганськом

Сьогодні, 7 вересня, Стебник прощався з 21- річним своїм сином, десантником Збройних Сил України Тарасом Зозулею, який поліг під час артилерійського обстрілу під Луганськом, залишивши у глибокій скорботі своїх батьків, молодшого брата, кохану дівчину, яку любив до безтями і готувався одружитися з нею.

Повідомлення про загибель героя надійшло до Стебника позавчора. Родині, містянам важко було повірити, що вини втратили такого чудового хлопця, українського патріота. Батьки з допомогою громади потурбувалися про його спорядження на війну, здавалось забезпечили усім необхідним для захисту. Але це не допомогло врятувати його життя.

Сьогодні вранці привезло тіло бійця. На під’їздах до Дрогобича і Стебника домовину чисельно зустрічала молодь міст, клянучись продовжити святу справу захисту України.

На похорон воїна чисельно зібралась стебницька громада, мешканці навколишніх населених пунктів. Прибуло 15 священиків, які відслужили панахиду.

Про мужність і героїзм, які проявив Тарас Зозуля, боронячи територіальну цілісність і незалежність України, говорили у своїх виступах священики, міський голова Василь Пецюх, народний депутат України Роман Ілик. Вони висловили щирі співчуття рідним і близьким героя.

Поховали Тараса Зозулю під вигуки «Герої не вмирають!» на почесному місця цвинтаря, що на вул. Мекелити, поруч з бойовим побратимом Мар’яном Дишелем, полеглим під Зеленопіллям.

Loading...
Loading...
Loading...