live
Новини » Політика 8077

Для того, щоб спинити агресію РФ, повинна змінитись політика держави, – Рахманін

Російську агресію українці зможуть зупинити лише самостійно. Для цього політика держави повинна змінитися.

Таку думку під час прямого ефіру телемосту Львів-Київ-Маріуполь «Перша Вітчизняна: ціна свободи» висловив журналіст Сергій Рахманін.

«По-перше, держава повинна нарешті назвати війну на Сході війною. Таким чином зможемо підняти бойовий дух воїнів. Розумієте, ніхто не хоче вмирати в каральній операції за АТО. Інша річ – віддати життя на війні за свою державу. Друге – держава повинна навчати українців володіти зброєю», – вважає Рахманін.

В свою чергу, присутній у студії історик,  директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В’ятрович зазначив, що саме український партизанський рух був найкращим у Європі ХХ ст. Навики нашого спротиву використовували згодом й інші держави.

«Слід поєднати народно-громадську ініціативу із державою. Тільки так ми зможемо врятувати свою країну. Хочу зазначити, що зараз маємо значно кращі можливості для ведення «партизанки», ніж це було за часів Другої світової. До прикладу,  на цю тему я колись говорив із старим бандерівцем, який мені сказав: «От, якби у нас тоді ще й була «Мівіна»…Тобто, ми повинні використовувати та брати до уваги досвід попередників разом із нашими сьогочасними можливостями та технологіями», – зауважив Володимир В’ятрович

 Нагадаємо, саме зараз на телеканалі ZIK триває  телеміст Львів-Київ-Маріуполь «Перша Вітчизняна: ціна свободи», головною темою якого є необхідність організації народного спротиву в Україні.

 

Loading...
Loading...
Loading...