Новини » Львів 5 вересня, 2014, 14:12
У Львові волонтери відремонтували чотири військових автомобілі для солдат на Сході
У Львові волонтери відремонтували чотири військових автомобілі для солдат Третього батальйону територіальної оборони «Воля». Фото: Прес-служба партії «УДАР Віталія Кличка»
У Львові волонтери відремонтували чотири військових автомобілі для солдат Третього батальйону територіальної оборони «Воля». Фото: Прес-служба партії «УДАР Віталія Кличка»

Чотири відремонтованих військових автомобілі для перевезення солдат та вантажів та один переобладнаний позашляховик сьогодні відправляться з Львова до місця дислокації Третього львівського батальйону територіальної оборони «Воля».

До відновлення автомобілів долучився депутат Львівської обласної ради член фракції УДАР Богдан Дубневич - про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Раніше вони були на господарстві у одного з військоматів Львова та після капітального ремонту, який протягом тижня проводили волонтери, працівники одного з підприємств Львівщини, автомобілі готові до служби на Сході України.

Про потребу в автомобілях в зоні АТО, активістам повідомили самі військові. Після кількаразових поїздок на Схід України, меценати тепер постійно знаходяться на зв’язку із батальйонами та їх керівниками.

«Коли ми на сам День Незалежності відвідували бійців Третього батальйону тероборони «Воля», ми побачили на місці дислокації частини ціле кладовище техніки. Чиновники, які займались комплектацією батальйону, виділили для пересування бійців стару техніку, що постійно ламається. До того ж те, на чому їздять бійці взагалі мало придатне для бойових дій.

Тому ми прийняли таке рішення – шукати військові машини, які є тут, відновлювати їх, ставити нові запчастини, укріплювати, і відправляти на Схід. Цей процес ставиться на постійну основу. П’ять машин, які ми сьогодні відправляємо – це лише перша наша спроба.

Готуємо ще один «подарунок на колесах» для наших бійців, але повідомлю про нього трохи пізніше», – розповів Богдан Дубневич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 10:59 :48