live
Новини » Львів 2906

На Львівщині прощалися з офіцером Іваном Габчаком, який загинув під Іловайськом

Сьогодні, 5 вересня, в с. Уличне Дрогобицького району прощалися з 22-річним героєм Іваном Габчаком – офіцером української армії, який загинув під Іловайськом на Донеччині, обороняючи рідну землю від жорстокого агресора.

Попрощатися з Іваном та підтримати родину прийшли односельці, представники районної та місцевої влади, жителі з сусіднього Доброгостова, інших населених пунктів. Прибули також курсанти Львівської академії Сухопутних військ Збройних cил України ім. гетьмана Петра Сагайдачного, яку Іван закінчив в червні цього року та одразу пішов виконувати свій офіцерський обов’язок, захищаючи Вітчизну.

Провести в останню дорогу свого випускника прийшли педагоги Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. Вони привели із собою своїх нинішніх учнів, для яких Іван Габчак має стати взірцем великої мужності та беззастережної любові до України. Місцеві парохи, а також священики з інших церков Дрогобиччини відслужили заупокійну службу у місцевому храмі.

Віце-канцлер Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ о. Любомир Митник виголосив слово співчуття від правлячого єпископа владики Ярослава та єпископа-помічника Григорія, наголосивши, що світлої пам’яті Іван мав від Бога великий дар любові, бо як сказав Христос «Немає більшої любові, як та, коли хто душу свою покладе за друзів своїх».

Від храму багатолюдна жалобна процесія вирушила на місцевий цвинтар, де новітній український герой знайде свій вічний спочинок.

Він залишив у скорботі маму, батька, сестру, кохану, родину та друзів.

Loading...
Loading...
Loading...