Новини » Львів 5 вересня, 2014, 1:35
Львів прийняв міжнародні військові навчання

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного відбулася командно-штабна фаза багатонаціонального навчання «Світла лавина – 2014».

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Впродовж трьох днів військовослужбовці Збройних сил Румунії, Словаччини, Угорщини та України вдосконалювали навички із застосування багатонаціонального інженерного батальйону при ліквідації наслідків стихійного лиха в басейні річки Тиса.

В ході першої фази навчання, яка відбулася на Львівщині, військовослужбовці мали оцінити обстановку, прийняти рішення на застосування підрозділів багатонаціонального інженерного батальйону при ліквідації наслідків стихійного лиха й організувати переміщення підрозділів батальйону у визначені райони.

Виконання цих завдань відбувалося за допомогою програмного засобу імітаційного моделювання JCATS. Налаштування та роботу цієї складної системи забезпечили фахівці 270-го відділу імітаційного моделювання бойових дій Сухопутних військ Збройних Сил України.

В якості операторів засобів імітаційного моделювання працювали курсанти Академії сухопутних військ. Їх відбір відбувався, в першу чергу, з урахуванням знань англійської мови та спеціальності. Більшість майбутніх офіцерів, які взяли участь у заході, навчаються на факультеті підготовки спеціалістів інженерних військ. Перед початком навчання курсанти пройшли інтенсивну підготовку з використання відповідного програмного забезпечення, а також вивчили специфіку роботи штабів та дій підрозділів за стандартами країн-членів та партнерів Північноатлантичного договору.

Друга фаза навчання, яка передбачає відпрацювання практичних дій на реальній інженерній техніці, відбуватиметься в одному з можливих районів виконання завдань на річці Тиса у Закарпатській області.

Міжнародний інженерний батальйон «Тиса» за участі підрозділів Румунії, Словаччини, Угорщини та України створено 2002 року з метою запобігання та швидкого реагування на загрози повеней, а також надання кваліфікованої, професійної відповіді на наслідки стихійних лих, які постійно загрожують країнам Карпатського регіону.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 15:01 :23