live
Новини » Львів

У Бродах помолились за душу багатолітнього доброчинця з Німеччини

Сьогодні у Бродах відбулося поминальне богослужіння по Ріхарду Дімбату – багатолітньому меценату і доброчинцю, який організовував і доправляв гуманітарні вантажі з Німеччини.

Панахиду за Ріхардом Дімбатом відправив о. Ігор Балук. На поминальну cлужбу прибули 5 товаришів мецената з благодійної організації «Допомога країнам  Центральної і Східної Європи» з німецького міста Вольфратсгаузен та  члени районної асоціації інвалідів, для якої доправляли гуманітарні вантажі з Німеччини і через яку зав’язалися братерські відносини між м. Броди і німецьким Вольфратсгаузеном. Про це  повідомив кореспондент ІА ZIK.

Капличку у Бродах було збудовано за кошти німецьких партнерів і вона є точною копією каплиці м. Вольфратсгаузена – такі каплиці є і в інших містах Центральної і Східної Європи, куди благодійники доправляли гуманітарні вантажі,  зокрема, у м. Тернопіль.

Під час панахиди наголосили на великій допомозі, яку Ріхард Дімбат надав соціально незахищеним верствам населення Бродівського району та різним установам і організаціям міста, зокрема, лікарням і школам.Loading...
Loading...
Loading...