live
Новини » Регіони

На Прикарпатті сформували дитячий батальйон «Сокіл»

Прикарпатські дітлахи отримують повістки, щоправда, не на Схід – а на акції підтримки військових. Відтак, у селі Новиця навіть сформували дитячий батальйон «Сокіл». До нього входять діти віком від двох до десяти років. Головне завданням маленьких вояків – підняти патріотичний дух місцевих мешканців.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Щодня дитячий батальйон «Сокіл» можна побачити у центрі села Новиця. Там маленькі патріоти, з прапорами та щитами в руках, співають українські пісні.  Традиційно розпочинають з Гімну України.

Щодня до батальйону долучаються нові добровольці. Керманичем маленького війська є сільський голова Володимир Головчак. Він же й ініціатор створення «Сокола».

«Ця думка спала мені  на гадку після того, як я розносив повістки тутешнім чоловікам. Це побачили діти та попросили мене призвати до війська і їх. Тому я вирішив надіслати малечі жартівливі повістки, та сформувати із них батальйон», – розповідає сільський голова с. Новиця Володимир Головчак.

Додамо, що дружнім військом діти не лише співають пісень, а ще й крокують від хати до хати і збирають гроші для української армії. Назбирали уже півтисячі гривень.

Loading...