Новини » Львів 3 вересня, 2014, 13:22
На Львівщині прощаються із загиблим в АТО 47-річним військовим Іваном Вахулою

Сьогодні, 3 вересня, у селі Старому Ярі Яворівського району Львівської області відбувається чин похорону загиблого геройською смертю в зоні АТО військовослужбовця 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького 47-річного Івана Васильовича Вахули.

У місцевій церкві відучора, біля домовини з тілом сина, який добровільно влився в лави «залізняків» ще 24 травня ц. р., плаче безутішна мати. Про це передає власкор IA ZIK.

У селі Старому Ярі, розташованому неподалік Яворівського полігону, до православної церкви нескінченним потомком ідуть люди з квітами, вінками, синьо-жовтими прапорами, щоб провести в останній путь новітнього українського героя.

Приїхали попрощатися з бойовим побратимом і вояки Залізної бригади, які вже цими днями відправляються на схід, щоб підтримати живих й замінити полеглих.

За словами сусідки загиблого – пані Стефанії, Іван Вахула був світлої, щирої, доброї душі людиною. Мав золоті руки, селяни його кликали на будови хат чи для ремонтів. Мало того, що якісно працював, – біднякам допомагав задурно. Бог дітей власних не дав. А дружина вже давно поїхала на заробітки в Італію, звідки чимало років не дається чути.

«Коли у військкоматі не захотіли нашого Івана (вік не підходив) мобілізовувати, то ходив чорний, як ніч. Так переживав, що страшно на нього було дивитися. А як (десь за десятим разом) повістку таки одержав, то відразу ж радісним став. Проводжали ми сусіда в армію всією вулицею. Обіцяв повернутися з перемогою. Ось і повернувся. У труні», – плаче сусідка.

«На згадку про Івана Васильовича у багатьох староярців залишилися синьо-жовті стрічечки, які він нам у подарунок привіз з Києва, з Майдану. Був серед активістів Революції гідності. Ось ми на похорон ці Іванові подарунки й причепили собі на груди», – розповіли журналістові селяни біля церкви, в якій духовенство відспівує полеглого за Україну вояку Залізної бригади Івана Вахулу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:25 :37