вівторок, 2 вересня, 2014, 17:56 Політика
ВР ратифікувала угоду з ЄІБ щодо завершення будівництва метро у Дніпропетровську

Верховна Рада України ратифікувала фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) щодо завершення будівництва метрополітену в місті Дніпропетровську.

Як передає кореспондент агентства Інтерфакс-Україна, за відповідний закон проголосували 265 народних депутатів із 316, зареєстрованих у залі засідань у Києві у вівторок.

Як повідомлялося, цю угоду було підписано 25 жовтня 2013 року.

Розроблений спільно з ЄІБ проект «Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську» передбачає розширення підземки на 4 км уздовж просп. Карла Маркса.

Будівництво буде завершено від станції «Комунарська» до станції «Музейна» з електродепо. Передбачається спорудити три нові станції – «Театральна», «Центральна» і «Музейна». Проект передбачає з’єднання наявної вітки метрополітену з центром міста.

Для реалізації проекту «Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську» Україна 27 липня 2012 року вже залучила кредитні гроші Європейського банку реконструкції і розвитку у розмірі EUR152 млн.

1 вересня 2014 року президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект закону «Про ратифікацію фінансової угоди (проект «Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську») між Україною та Європейським інвестиційним банком».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-18 21:17:14