Новини » Події 2 вересня, 2014, 12:35
Семенченко озвучив причини, які заважають українським воїнам перемагати ворога
Семен Семенченко. Фото: facebook.com/dostali.hvatit
Семен Семенченко. Фото: facebook.com/dostali.hvatit

Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко назвав причини, які заважають українським бійцям перемагати ворога на Донбасі.

На своїй сторінці у Фейсбук комбат «Донбасу» розповів, що за останній місяць почув від чиновників з Міністерства оборони ідеї, які комбати добровольчих батальйонів намагалися донести до вищого керівництва.

«Створення СМЕРШ, Партизанський рух, система територіальної оборони. Все чудово. Тільки хто і в якій системі координат це буде робити?» – зазначив Семенченко.

Він також назвав причини ситуації, що склалася на фронті: «Відсутність системи особистої відповідальності за неприйняття рішень, прийняття злочинних рішень, халатність; відсутність системи «судити по результату». Як наслідок: залучення в армію людей, які не готові реально воювати і «залишення за бортом» маси людей, які готові не тільки воювати, але і віддати життя за Батьківщину, якщо знадобиться».

«Розростається прірва між командирами підрозділів та керівництвом АТО (кажучи коротко: чому нас женуть на забій і чому ніхто не поніс покарання); абсолютний безлад у взаємодії родів військ, відсутність системи координації, зв’язку управління; корупція і хаос в забезпеченні (армію одягають і годують волонтери)», – вважає комбат.

На його думку, поки не змінять людей, які не приносять результат, поки не змінять правила гри («немає результату – до побачення, скоїв злочин – показово сів»), поки не запрацюють контррозвідувальні організації, поки не припиниться найдурніша дезінформація громадян у зведеннях АТО, нічого істотно не зміниться.

«Будь-які заклинання про те, «що ось зараз ми переможемо», будуть лише заклинаннями. Будь-який бойовий командир скаже, що найкращий результат виходить на фронті, коли він встановлює горизонтальні зв’язки з такими ж офіцерами, як і він (минаючи керівництво). Це ненормально, але це працює. Найближчим часом влада або повинна змінити правила гри, або нам треба буде почати процес встановлення горизонтальних зв’язків між собою. І в партизанському русі в тому числі. Часу немає», – підсумував Семенченко.

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 00:31 :33