Новини » Регіони 1 вересня, 2014, 15:51
Прокуратура оскаржує приватизацію землі у луцькому заповіднику

Прокуратура Луцька наполягає на скасуванні незаконного рішення міської ради щодо надання у власність земельної ділянки у історико-культурному заповіднику.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Волині.

Під час перевірки прокурори встановили, що Луцька міська рада прийняла рішення, яким надала громадянці дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для надання її у власність. Однак, ця земля розташована в Державному історико-культурному заповіднику у Луцьку на вулиці Кафедральній, 21.

Ця ділянка відноситься до земель історико-культурного призначення та має історичну, культурну та археологічну цінність, а тому, згідно з чинним законодавством, не може бути передана у власність.

Луцька прокуратура пред’явила до суду адміністративний позов до міської ради про визнання прийнятого нею рішення протиправним та з вимогою скасувати його, однак, судом ці вимоги задоволеними не були.

Між тим, прокуратура Луцька наполягає на протиправності прийнятого міськрадою рішення, оскільки землі історико-культурного призначення можуть перебувати виключно у державній чи комунальній власності, а тому міська рада не була в праві передавати таку земельну ділянку у приватну власність.

Відтак, прокуратурою до Львівського апеляційного адміністративного суду подано апеляційну скаргу з вимогою скасувати незаконне рішення міської ради з метою усунення порушень вимог земельного законодавства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 02:54 :11