Новини » Львів 1 вересня, 2014, 16:20
На Львівщині прощались із загиблим в зоні АТО 20-річним десантником Степаном Гуньком

У суботу, 30 вересня у Бродах відбулося прощання із 20-річним Степаном Гуньком, котрий загинув в зоні АТО.

Похороннний кортеж із тілом загиблого десантника, військовослужбовця  80-ї аеромобільної бригади зустрічали сотні бродівчан, які створили герою коридор пам’яті і шани. Відспівуванння полеглого бійця відбулося  за участю представників різних релігійних конфесій Бродівщини у храмі св. Юрія  м. Броди, – повідомив коресплондент ІА ZIK.

На похорон прибули бойові побратими полеглого десантника, його колишні однокласники і одногрупники, учні і вчителі з його рідної школи – Бродівської СЗОШ №2, та педколеджу ім. Маркіяна Шашкевича, друзі з баскетбольної команди, у  якій грав і яку тривалий час очолював Степан Гунько, рідні друзі і знайомі, а  також небайдужі бродівчани, які вважали обов’язком прийти і помолитися за душу  загиблого героя.

Він мав мрію продовжити навчання  за кордоном, тому пішов на службу за контрактом минулого року, щоб заробити собі  на навчання. Обрав десантні війська, бо захоплювався десантниками, читав багато  літератури та переглядав фільми про них.

У зоні АТО перебував від початку військового протистояння в Криму, а згодом і  на сході держави. Отримав смертельне поранення від снайперської кулі. Разом з  особистими речами його рідним передали і молитовник, який завжди мав біля себе  в зоні бойових дій загиблий військовослужбовець. Співслуживці зазначили, що  гідно і з честю до останнього подиху виконав свій військовий обов'язок.

Поховали його на міському кладовищі Бродів поряд з загиблими в АТО авіаторами з 16-ої бригадиармійської авіації під звуки державного гімна України і залпи військового салюту.

Участь у поминальних заходах взяли  також керівництво Бродівського району і міської ради, народні депутати України, громадськість міста і районую

Бродівські  баскетболісти мають задум організувати у Бродах турнір пам’яті Степана Гунька.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:21 :27