Новини » Львів 29 серпня, 2014, 10:52
Володимиру Юричку, який загинув у зоні АТО, присвоять звання «Почесний громадянин Самбора»

На сесії Самбірської міської ради Львівської області, яка відбудеться 9 вересня, міський голова Тарас Копиляк у порядок денний пленарного засідання на розгляд депутатам вніс питання про присвоєння загиблому в зоні АТО двадцятирічному самбірчанину Володимиру Юричку звання «Почесний громадянин Самбора» (посмертно).

Про це сьогодні, 29 серпня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Разом з тим міський голова пропонує присвоїти ЗСШ №3 м. Самбора назви «Імені Володимира Юричка» (в ній вчився), а вулицю Шевченка-бічна перейменувати на вулицю Володимира Юричка. У такий спосіб буде увічнено пам’ять новітнього захисника територіальної цілісності України від проросійських терористів, сепаратистів, з якими доводиться вести війну на сході.

Нагадаємо, що Володимир Юричко народився і виростав у Самборі в сім’ї лікарів. Навчався на третьому курсі Київського медичного університету імені Богомольця, був одним з найкращих студентів. На Майдані був від початку акцій спротиву і до їх завершення. Тут його поранило, вле він приховав це від батьків.

Майбутній лікар не готувався до війни, та війна покликала його в ряди захисників своєї держави, яку він любив над усе. Батькові казав: «Якщо не я, то хто?».

Двадцятирічний доброволець батальйону «Айдар» Володимир Юричко загинув 14 серпня у бою із російськими найманцями в зоні АТО біля селища Хрящувате Луганської області. На передовій спершу був санітаром, а потім став умілим кулеметником розвідувально-диверсійного загону.

Поховали айдарівця в Самборі на міському цвинтарі.

Микола СЕНЕЙКО.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:06 :49