Новини » Львів 29 серпня, 2014, 13:51
Львівські ветерани успішно виступили на XIV марафоні «Радуга» у Мінську

У столиці Білорусії відбувся XIV Мінський міжнародний марафон «Радуга-2014», присвячений Дню міста Мінськ.

У змаганнях взяли участь спортсмени різних вікових груп від 18 років і старші, котрі змагалися на дистанції 42 км 195 м, пише прес-служба ЛОДА.

Учасники змагань повинні були подолати дистанцію за 7 годин та 30 хв., далі секундоміри зупинялися а учасники припиняли змагатися.

Львівську область на цих представницьких міжнародних марафонських змаганнях представляли:Лариса Лабарткава (вікова категорія 65+), Ельвіра Левіна (вікова категорія 55–59 років) та Володимир Рижій (вікова категорія 70+).

Спортсменам-ветеранам Львівщини вдалося вибороти у своїх вікових групах дві золоті медалі, які здобули Лариса Лабарткава та Ельвіра Левіна, Володимир Рижій завоював бронзову нагороду.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та пам’ятними призами від організаторів змагань.

2019-08-22 18:44 :36