середа, 27 серпня, 2014, 15:38 Львів
У Львові через суд хочуть повернути держмайно Мінінфраструктури

Управлінням правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Міністерства інфраструктури України, яке представляє ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» подано позовну заяву до Господарського суду Львівської області про визнання недійсним договору купівлі-продажу нежитлових будівель автозаправного комплексу.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Вказаний майновий автозаправний комплекс згідно з угодою про спільну діяльність між державним підприємством ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» та одним із закритих акціонерних товариств споруджений у м. Львові на земельній ділянці державного підприємства.

У той час, як рішеннями судів у задоволенні позовних вимог вказаного товариства про визнання за ним прав власності на автозаправний комплекс відмовлено повністю, його об’єкти протиправно відчужені за кількома господарськими договорами.

Зокрема, встановлено, що такі договори незаконно укладено між згаданим закритим акціонерним товариством та фізичною особою підприємцем. В подальшому цей майновий комплекс неправомірно кілька разів перепродувався за господарськими договорами. На даний час, свідоцтво про право власності оформлено одним із суб’єктів господарювання, який придбав будівлі автозаправного комплексу.

З огляду на вказані порушення, прокуратурою Львівської області у позовній заяві поставлено вимоги про визнання недійсним договору купівлі-продажу вказаних нежитлових будівель автозаправного комплексу та скасування державної реєстрації права власності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 03:21 :13