Новини » Львів 27 серпня, 2014, 13:46
Сех кличуть на сесію Львівської облради – звітувати про роботу на посаді голови ОДА
Ірина Сех. Фото: Роман Балук/ZIK
Ірина Сех. Фото: Роман Балук/ZIK

Колишню очільницю Львівської ОДА, нардепа Ірину Сех кличуть на чергову сесію Львівської облради 9 вересня відзвітувати про розвиток Львівщини у першому півріччі 2014 року та про результати її перебування на посаді голови ЛОДА.

Відповідне питання до порядку денного сесії було озвучене на президії обласної ради 27 серпня.

На засіданні президії депутати відмовилися слухати інформацію про соціально-економічний розвиток Львівщини та про виконання обласних цільових програм у 2014 році з вуст заступника директора департаменту економічного розвитку – начальника управління економіки та стратегічного розвитку В’ячеслава Голуба та заступника директора департаменту фінансів Івана Носа.

На думку голови фракції «Батьківщина» у Львівській облраді Ганни Костюк, виступ цих посадовців щодо згаданих питань «некомпетентний». Голова фракції наголосила, що про розвиток Львівщини та виконання обласних програм має доповідати голова ЛОДА або його перший заступник. Таку позицію підтримала і керівник фракції УДАРу Оксана Юринець.

У результаті Г.Костюк запропонувала до порядку денного питання про заслуховування інформації Ірини Сех про розвиток Львівщини за час її перебування на посаді голови ЛОДА.

У свою чергу голова Львівської облради Петро Колодій пояснив, що Ірина Сех не може звітувати на сесії облради, а лише надати інформацією про результати своєї роботи.

О.Юринець наголосила, що депутати хочуть почути, які антикризові заходи вживалися та вживаються керівництвом ЛОДА щодо виконання програми розвитку області.

Нагадаємо, нардеп Ірина Сех перебувала на посаді голови ЛОДА з 2 березня до 14 серпня. При цьому всупереч Конституції вона суміщала посади голови ЛОДА та народного депутата від ВО «Свобода».

Указом від 14 серпня Президент Порошенко звільнив Сех та призначив т.в.о. голови ЛОДА Юрія Турянського.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 17:43 :42