Новини » Львів

У Львові терміново потрібна допомога бійцям 80-ї бригади, які днями вирушають на Схід

Українська армія. Фото: Чернишов Олексій/УНІАН

У Львові терміново потрібна допомога для закупівлі спорядження та необхідних речей для 80-ї аеромобільної бригади, бійці якої днями вирушать у зону проведення АТО.

Про це 21 серпня у коментарі IA ZIK повідомив керівник «Народної Самооборони Львівщини» Валерій Веремчук.

«Наскільки мені відомо, 80-та аеромобільна бригада зараз готує 450 мобілізованих, яких з дня на день, можливо, навіть на цьому тижні, можуть відправити в зону бойових дій.

Ці люди мобілізовані до ЗСУ, держава дала їм форму, взуття. Але цього дуже-дуже мало. Є великий список їх потреб, який нам надали близько двох тижнів тому офіцери цієї бригади», – розповів В.Веремчук.

А саме бійцям потрібні: дизельні генератори, тепловізори, GPS-навігатори, бензопили. Для індивідуального спорядження потрібні шкарпетки, термофутболки, термобілизна, флісові куртки, шапки зимові флісові, рукавиці стрілецькі, рукавиці зимові, сумки для складання магазинів, стрілецькі окуляри, аптечки та ліхтарики.

«Маємо на кожного бійця комплект обмундирування, ми закупили, але досі на кордоні не можемо вирішити питання з його перевезенням», – наголосив В.Веремчук.

За його словами, багато різних волонтерських структур, особливо церковних, намагаються допомогти у закупівлі потрібних речей.

Усі, хто має можливість допомогти бійцям, можуть звертатися у центр забезпечення військових, що на вул. Шота Руставелі,2 чи на пр. Червоної Калини, 109 (Сихів).

Також діє гаряча лінія Центру забезпечення військовослужбовців: 098 88 27 589.

«Завдання стоїть по максимуму забезпечити потрібними речами усіх солдатів, які поїдуть в зону АТО», – наголосив Веремчук.

Нагадаємо, Центр забезпечення військових організований «Народною Самообороною Львівщини» і громадсько-журналістським рухом «Народний контроль».

 

Пункти Центру забезпечення військових:

  • Львів, вул. Шота Руставелі, 2, телефон гарячої лінії: 098 88 27 589.
  • Львів, пр. Червоної Калини, 109 (ТЦ «Зубра» («Санта-Барбара»)). Графік роботи: щобудня з 10:00 до 20:00 години. У суботу: з 10:00 до 12:00, у неділю – з 12:00 до 17:00. Тел. 098 319 86 42.
  • Винники, вулиця Т. Шевченка, 5 («Народний дім»). Графік роботи: щобудня з 18:00 до 21:00, тел.: 068 741 80 70.
Loading...