Новини » Події

Оточені бійці АТО в Іловайську вважають, що вище керівництво «пустило їх в розхід», – ЗМІ

Батальйон «Донбас» та 93-та ОМБР, які ведуть бої в Іловайську, у середу так і не отримали підкріплення і фактично оточені бойовиками.

Про це повідомляє LB.ua з посиланням на журналіста Олександра Глядєлова, який перебуває разом з бійцями АТО в місті.

«Серед силовиків є загиблі і поранені. При спробі вивезти їх із зони бойових дій, бійці АТО потрапили в засідку терористів. В результаті число жертв збільшилася. Разом з тим, журналісти не називають точну кількість втрат силовиків за сьогодні... На даний момент Іловайськ відрізаний від надходження боєприпасів і підкріплення», – повідомив журналіст, додавши, що бійці ВСУ та Національної гвардії вважають, що вище керівництво «пустило їх в розхід».

Хоча бійці батальйону «Донбас» і відзначають прекрасну роботу артилерії ЗСУ, якій впродовж дня вдалося звільнити один з підходів до Іловайськ, однак батальйони «Азов» і «Дніпро», вже підходили до місця подій, відмовилися заходити в місто, тож підкріплення хлопцям так і не надійшло.

«Таким чином, українські силовики не отримали очікувану підмогу і боєкомплекти», – відзначає видання.

У другій половині дня кілька одиниць бронетехніки сепаратистів атакувало будівлю, в якій базуються українські силовики, випустивши по будівлі весь боєкомплект. Бійцям «Донбасу» вдалося вогнем у відповідь підбити одну бронемашину. Атаки з боку бойовиків тривають.

Як повідомлялося, починаючи з 19 серпня знаходяться в Іловайську бійці «Донбасу» через журналістів неодноразово просили штаб про підкріплення.

 

Loading...