Новини » Львів

Активісти Самооборони Львівщини та ГО «Народний контроль» повезуть понад півтисячі аптечок у зону АТО

Наприкінці тижня представники Народної Самооборони Львівщини спільно із ГО «Народний контроль» повезуть бійцям у зону АТО більш ніж півтисячі аптечок індивідуальної допомоги. Необхідні там медикаменти зібрали небайдужі львів‘яни. У наборі ліків – кровоспинні і знеболювальні препарати. Пакунки військовим відправлятимуть уже цієї п‘ятниці, тож до цього часу просять приносити ще ліки, адже їх на фронті потрібно чимало.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Знеболювальні, джгути для зупинки кровотечі, йод та все те, що необхідне для надання першої медичної допомоги, спакували в окремі аптечки. Без такого набору медикаментів військовим на передовій не обійтися. Адже на те, щоб врятувати життя, інколи є лічені хвилини. Частину медикаментів активісти закупили, дещо приносять львів‘яни. Щоправда, ліків все одно бракує.

«Ми зараз взяли на себе зобов'язання: забезпечити 80-ту бригаду, 24-ту бригаду та Третій територіальний батальйон Львівщини такими аптечками. На зараз ми готуємо близько 500-600 таких пакунків і особисто передамо їх бійцям у зоні АТО», – повідомив керівник центру медичного забезпечення Народної самооборони Львівщини Ярослав Коминський.

Важить така аптечка більше як півкілограма. Мати її біля себе повинен кожен військовий. Однак більшість із них їдуть на Схід без медикаментів.

«За інформацією від хлопців, держава до сьогоднішнього дня не вирішила цієї проблеми. Тому робимо усе, що можемо – укомплектуємо індивідуальні аптечки. Для цього зараз потрібно приносити сюди в Центр забезпечення відповідні ліки», – розповів керівник Народної Самооборони Львівщини Валерій Веремчук.

Зібрані медикаменти активісти повезуть у зону АТО цієї п’ятниці. Це буде уже п‘ята поїздка, яку організовує львівський Центр забезпечення військовослужбовців.Loading...