Новини » Київ 1135

У Києві в Михайлівському монастирі освятили бойові знамена батальйону «Донбас»

Сьогодні, 19 серпня, на подвір’ї Михайлівського Золотоверхого монастиря освятили бойові прапори Другого батальйону спецпризначення «Донбас» Національної гвардії України.

Свідком освячення бойових знамен страв репортер ZIK-Стрім Максим Осовський.

«Ця освята – це благословення Боже, яке дасть воякам силу і допоможе підтримувати бойовий дух. Саме завдяки молитві ці знамена будуть служити саме тій цілі, якій вони призначені», – зазначив священнослужитель Михайлівського монастиря  о. Богдан Костюк.

Близько десяти бійців  батальйону «Донбас» принесли прапори свого спецпідрозділу, щоб вже завтра передати їх у зону АТО/

«Ми не нападали на когось, ми просто захищаємо нашу державу. Я тривалий час жив у Росії, але коли до влади прийшов Путін, я вивіз свою сім’ю в Україну. І зараз, коли Росія напала на наші я землі, я став добровольцем батальйону. А ці знамена будуть нашим оберегом», – зазначив боєць на псевдо «Амур».

Крім знамен освятили також 50 прапорів України, тисячу хрестиків та ікони, які передадуть у 95-ту, 25-ту та 30-ту бригади. Ці обереги теж вже завтра передадуть бійцям на передову.

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

Loading...
Loading...
Loading...