live
Новини » Політика 1029

Влада Львівщини має підтримувати волонтерський рух із допомоги армії, – Веремчук

Керівник «Народної Самооборони Львівщини» Валерій Веремчук закликав новопризначеного в. о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського підтримати волонтерський рух із допомоги армії, що діє в області.

«На жаль, до цього часу керівництво області робило вигляд, що не помічає нас, – заявив Валерій Веремчук у прямому ефірі проекту «Телеміст єдності: Схід – Захід» між Львовом та Дніпропетровськом на телеканалі ZIK. – Для прикладу, зараз уже три дні на кордоні стоїть вантаж із амуніцією для військових. Він уже може перетнути європейську частину кордону, але є проблеми з українською стороною. Ми зверталися по допомогу в ЛОДА – безрезультатно».

За словами Валерія Веремчука, зараз українські військові мають велику потребу в якісній «оптиці» і шоломах. Ці вироби – імпортного виробництва. Відтак їх важко знайти на складах, а потім доставити в Україну.

«Спрощення в оформленні такого товару стосується лише державних, офіційних структур, але не волонтерів. Натомість на Львівщині армію передусім підтримує саме волонтерський рух», – зауважив Валерій Веремчук.

Нагадаємо, «Народна самооборона Львівщини» і громадсько-журналістський рух «Народний контроль» організували Центр забезпечення військових. На початку тижня його активісти здійснили уже четверту поїздку на фронт і доставили 60-тонний вантаж із допомогою солдатам – продуктами, водою, амуніцією, медикаментами, адресними посилками.

Нагадаємо, що діалог у прямому ефірі між Львовом із Дніпропетровськом – перший із двох телемостів, які запланував ZIK до Дня Незалежності України. Уже наступної неділі, 24 серпня, Львів розмовлятиме зі Слов’янськом, який тривалий час був епіцентром антитерористичної операції на сході країни. Мета «Телемостів єдності: Схід-Захід» - налагодження діалогу між регіонами країни, внутрішня українська інтеграція. 

 

 

Loading...
Loading...
Loading...