live
Новини » Політика 13919

В Україні починає формуватися нова армія на ідеологічних засадах, – політолог

В Україні розпочинається формування нової армія на ідеологічних засадах. Адже український народ нарешті починає об’єднуватися. І жителі сходу, і заходу країни спільно борються проти однієї біди. Відтак, спільними зусиллями Україна таки переможе.

Таку думку висловив  політолог Анатолій Романюк під час прямого ефіру проекту «Телеміст єдності: Схід – Захід» між Львовом та Дніпропетровськом на телеканалі ZIK.

«Коли я був на сході країни, то став свідком, як на один блокпост під’їхав чоловік на дорогому автомобілі і привіз нашим воякам харчі. Згодом доброчинець розплакався, мовляв, ми тут ворога «запросили», а вам – з ним боротися», –  розповів координатор Львівської самооборони Валерій Веремчук.

Гості Львівської студії погодилися, що зараз в Україні справді розпочинається формування  етнічної нації. Адже усіх жителів України об’єднала спільна біда – неоголошена війна з Російською Федерацією. Відтак, боротися за Незалежність прагнуть чи не усі громадяни держави.

«Нове покоління, яке народилося в Незалежній Україні, зараз формує нову державу. І нам не потрібно цьому дивуватися. Так, багато хто говорить не українською мовою але майже в усіх районах України тепер люди називають себе українцями», – заявив гість львівської студії, політолог Анатолій Романюк.

 

Loading...
Loading...
Loading...