Новини » Львів 15 серпня, 2014, 12:34
Юринець: Призначення Турянського головою ЛОДА не свідчить про позитивні зміни
Оксана Юринець. Фото: Роман Балук/ZIK
Оксана Юринець. Фото: Роман Балук/ZIK

Призначення т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського не вселяє надію на позитивні зміни в області.

Про це 15 серпня IA ZIK зазначила голова фракції УДАР у Львівській облраді Оксана Юринець, коментуючи призначення т.в.о. голови ЛОДА Юрія Турянського.

«Насправді, на жаль, нічого не змінилося. Ця людина при попередньому голові ЛОДА була пропонована на посаду першого заступника. Тому нічого не змінилося, окрім прізвища. Приставка т.в.о. свідчить про тимчасовість керівника, при чому він навіть не може змінити структуру та виправити помилки щодо кадрових призначень і перестановок, які відбувалися у Львівській області.

Дії Президента важко коментувати. Мені це не зрозуміло і виглядає неправильно. Боюся, що нам ще дуже довго доведеться оговтуватися від дій чи бездіяльності, які відбуваються у Львівській області», – зауважила О.Юринець.

Депутат додала, що очікування щодо нового ставленика Президента на Львівщині були набагато більші.

«Всі ми розуміємо потребу змін у місцевих радах, у Верховній Раді. Щоб громадськість могла відчути ті зміни, які вона вистраждала за період Революції Гідності. Це призначення не свідчить про зміни як такі.

Відтягування часу – це дуже страшно. Хоча, кажуть, про людину треба судити за її діями. Однак, багато обставин, які ми можемо оцінити, не вселяють надію на те, що можна очікувати позитивних змін на Львівщині.

На думку О.Юринець, повноцінного керівника Львівщина може отримати вже після парламентських виборів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 22:08 :53