Aнонси

усі анонси
Новини » Чернівці 1330

На Буковині лісівники вирізали понад пів гектара дубового лісу

Мешканці буковинського села Драчинці, що на Кіцманщині, бˈють на сполох. За їх словами, важка техніка, що вивозить деревину з лісу, вщент зруйнувала дороги та мости. Окрім того, лісівники почали вирізати дубовий ліс.

Про цей йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня» на телеканалі ZIK (щобудня о 21:00).

За підрахунками місцевих жителів, зловмисники вже повалили понад пів гектара дубового лісу, на черзі – ще близько чотирьох.

Сільський голова запевняє, що жодних дозвільних документів на вирубку не бачив, відтак, в законності дій лісівників сумнівається.

«Законність цієї рубки потрібно перевіряти по місцю роботи, реєстрації Кіцманського лісу. Стосовно безпорядків, то дійсно, на перший погляд виглядає, що це безгосподарність. Але я як посадова особа, думаю, що тут, можливо, незавершена рубка. І повинно це підприємство навести тут належний порядок», – зазначив сільський голова села  Драчинці Корнель Прокопець.

Відтак, після оглядин вирізаної частини лісу, за справу взялися в Службі безпеки України. Втім, допоки СБУ перевірятиме законність дій лісівників, їх керівник пообіцяв посприяти жителям Драчинців у відновленні зруйнованих важкою технікою мостів та доріг.


Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News