Новини » Львів 15 серпня, 2014, 13:08
Депутат: Призначенням т.в.о. голови ЛОДА Порошенка втягнули в аферу
Президент України Петро Порошенко. Фото: Палінчак Михайло/УНІАН
Президент України Петро Порошенко. Фото: Палінчак Михайло/УНІАН

Призначення т.в.о. голови Львівської ОДА – це порушення принципів Майдану, природної люстрації. Це – знущання з Львівщини.

Про це 15 серпня IA ZIK повідомила голова фракції «Батьківщини» у Львівській облраді Ганна Костюк, коментуючи призначення т.в.о. голови ЛОДА Юрія Турянського.

«Я вважаю, призначення т.в.о., чого взагалі в законодавстві не існує, – це є порушення принципів Майдану, природної люстрації. Призначення в такий спосіб – це є знущання, у тому числі з Львівщини.

Поставили людину, за якою, відповідно до наявної інформації, тягнеться досить негативний шлейф. Вдалося вже сьогодні вранці з’ясувати, що по роду його діяльності дійсно були проблеми», – наголосила голова фракції.

На думку Г. Костюк, цим призначенням Президент Порошенко дозволив втягнути себе в аферу.

«Ситуація є очевидною. Йдуть вибори. Ірина Сех не могла бути до кінця, бо вона буде негарно виглядати, поєднуючи дві посади. Тому потрібно було дати іншу заміну. Чому погодився Порошенко на таку аферу для Львівщини – мені трудно сказати. Думаю, за день-два ми будемо про це знати усі».

Голова фракції наголосила, що депутати вимагатимуть від ЛОДА звіту про роботу за минулі періоди та поставлять високі вимоги новопризначеного керівника.

«Поставимо всі найвищі планки для того, щоб людина працювала, а не просто тусувалася політично на такій високій посаді, бо вже цього досить», – наголосила Г. Костюк.

Як наголосила Г. Костюк, депутати вимагатимуть звіту про роботу попереднього голови ЛОДА.

«Не може бути так, що хтось прийшов тимчасовий, хтось прийшов як волонтер, хтось прийшов, бо його сюди запхали. А фактично відповідальності за стан справ в області не несе ніхто. Тому я як голова фракції вже сьогодні подала звернення до голови Львівської облради Петра Колодія, щоб він у найближчі терміни він зібрав засідання президії, голів фракцій. І нехай нададуть депутатам звіт про стан справ в області – про виконання програми соціально-економічного розвитку, про виконання бюджету, загальнообасних програм. Усі ці питання належать до повноважень голови ЛОДА», – наголосила Г. Костюк.

Депутат наголосила,що засідання мають провести в присутності т.в.о. голови ЛОДА. «Нам повинен хтось дати звіт про стан справ – що нам залишили, хто недопрацював і так далі. Стан справ має бути зафіксовано, а він є очевидним», – підкреслила Г. Костюк.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 15:57 :37