вівторок, 12 серпня, 2014, 16:32 Львів
У Львові прибуткове підприємство ВТФ «Опір» шткучно доводять до банкрутства, - інваліди

Люди з інвалідністю, які були працівниками підприємства ВТФ «Опір» Львівської обласної асоціації інвалідів звернулись до громадськості та ЗМІ з відкритим листом, у якому стверджують, що керівництво асоціації діє всупереч інтересам тих, кого вона повинна захищати.

Як йдеться у листі, керівництво Львівської обласної асоціації інвалідів штучно доводить до зубожіння прибуткове підприємство ВТФ «Опір», для того щоб продати землю, на якій знаходяться приміщення підприємства під будівництво будинку, стверджують колишні працівники підприємства.

25 січня 2000 року Постановою Президії Львівської обласної асоціації інвалідів №2/57 на базі майнового комплексу у м. Львів, по вул. Голубовича, 34, створено підприємство Львівської обласної асоціації інвалідів Виробничо-торгівельну фірму «Опір».

На підприємстві працювало більше як 20 працівників, 10 з яких були інвалідами.

Однак, Львівська обласна асоціація інвалідів, прийняла рішення про знесення існуючих приміщень та будівництво на їх місці житлового будинку у м. Львів, вул. Голубовича,34

Практично всі працівники були звільнені.

У період з 2003 по 2009 роки Львівською обласною асоціацією інвалідів було ініційовано продаж понад десять об’єктів нерухомості, які були надані їй державою безкоштовно. У деяких з них працювали підприємства, знищені за такою ж схемою.

Звільнені працівники ВТФ «Опір» заявляють, що жодної користі з продажу цих приміщень пересічні члени асоціації не отримали.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-24 14:40 :37