Новини » Львів 11 серпня, 2014, 17:24
Львівщина попрощалася з Василем Пашком, який затулив собою товариша від кулі снайпера в АТО

Сьогодні, 11 серпня, Львівщина прощалася з 32-річним Василем Пашком, який загинув 5 серпня у зоні АТО. Чоловік затулив собою побратима, врятувавши його від кулі снайпера.

Про це йдеться у сюжеті для перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера Марти Шикули.

Народився герой у селі Новий Яричів на Львівщині. Був активним учасником громадської організації «Тризуб». Останні дев’ять років чоловік працював рятівником в Італії. Додому в Україну приїжджав нечасто. Втім, дізнавшись про війну в Україні, повернувся на Батьківщину, одразу записався в добровольці та поїхав воювати на Схід. Після повернення з АТО мав одружитися.

«Він з Італії рвався сюди, щоб спасати Україну. Спасати нас всіх. Путін, твої руки в крові! Бійся Бога! Не вбивай наших дітей!» – закликає сусідка загиблого пані Ганна.

В гарячих точках АТО Василь Пашко пробув півтора місяця. Додому приїжджав лише раз, коли  супроводжував тіло побратима, який загинув на Сході. Згодом чоловік знову повернувся назад, у зону АТО, де 5 серпня і загинув від кулі снайпера, врятувавши життя 18-річному бійцю.

У Василя Пашка залишилась 9-річна дочка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:51 :50