Новини » Київ

Жертви валютного стрибка писатимуть листи до Президента

Сьогодні, 8 серпня, активісти із Києва та інших регіонів України під Адміністрацією Президента проводитимуть мирну акцію, щоб привернути увагу глави держави до проблеми повернення валютних кредитів.

Організатори акції кажуть, що після девальвації гривні в квітні 2014 року вони не мають можливості погашати валютні кредити. Активісти проситимуть Петра Порошенка посприяти в прийнятті такого закону, який би врахував «принцип справедливості» для всіх учасників кредитного договору.

«Можливо, потрібно врахувати наші вимоги в доопрацюванні проекту закону №4185а-2, поданого депутатом Русланом Князевичем, який є представником Президента у парламенті. Цей законопроект поки що не містить тих необхідних механізмів, які дозволять вийти з кредитної кризи. Можливо, потрібен інший закон, більш лояльний до позичальників. Поки що законопроект №4185а-2 тільки погіршує становище, оскільки після його прийняття нам доведеться сплачувати кредит ще 30-40 років», – розповів організатори акції.

Планується, що власники валютних кредитів прилюдно писатимуть листи до Президента і в порядку живої черги подаватимуть їх до канцелярії АП.

Loading...