Новини » Львів 8 серпня, 2014, 12:45
Вдова офіцера зі Львова просить допомогти в пошуках тіла її чоловіка
Український військовослужбовець у Донецькій області. Фото: Кравченко Андрій/УНІАН
Український військовослужбовець у Донецькій області. Фото: Кравченко Андрій/УНІАН

Як заявила сьогодні, 8 серпня, власкорові IA ZIK мешканка міста Львова Вікторія Родич, до цього часу вона достеменно не знає, де перебуває зараз тіло її чоловіка – старшого лейтенанта першого батальйону 24-ї окремої механізованої Залізної бригади, 26-річного Андрія Ігоровича Родича, про загибель якого в зоні АТО вона довідалася ще 29 липня.

«29 липня, близько 17 години мені подзвонили зі сходу  військові першого батальйону Залізної бригади й сповістили, що мій чоловік загинув. Останки його тіла, за словами хлопців,  вони зібрали,  підписали й відправили в морг. В який саме – не уточнили», – розповідає Вікторія.

З її слів, досі письмового офіційного підтвердження про загибель чоловіка та виклику для упізнання тіла ні вона, ні батьки старшого лейтенанта Андрія Родича  не отримували.

«Якби  військові, на очах яких мій чоловік загинув, і які підписували його тіло, не сповістили нам цю страшну звістку, то досі не знали б нічого», – плаче молода вдова.

Дружина загиблого «залізняка» каже, що вона телефонувала і в Залізну бригаду, постійне місце дислокації якої – місто Яворів, і в Яворівсько-Мостиський об’єднаний районний військовий комісаріат, де усно про смерть чоловіка інформацію підтвердили, однак, де знаходиться тіло, коли його доправлять у Львів для поховання, – ніхто конкретно сказати не може.

«Тому ми змушені звернутися до всіх журналістів України з проханням надати гласності цій інформації, тим самим пришвидшити поховання Андрія.

«Свекруха вже телефонувала  в Харків, в госпіталь, але їй сказали, що в морзі є тіла, але, чи серед них – і мій Андрій, – не знають», – розповідає Вікторія Родич.

Молода львів’янка – в розпачі, вона, за її словами, не розуміє: «Чому в державі немає нікого, хто б допоміг рідним нарешті привезти у Львів і поховати по-християнськи офіцера української армії, який за любов до Вітчизни заплатив життям».

«Ми з шестирічною донечкою Веронікою, батьками  та сестрою Андрія живемо вже одинадцятий день у великому горі, яке ще дужче ятрить від того, що не можемо нашого чоловіка, татка, сина, брата по-людськи похоронити», – мовила молода вдова.  

У коментарі власкорові IA ZIK Яворівсько-Мостиський військовий комісар, підполковник Володимир Петрівський інформацію про загибель в зоні АТО старшого лейтенанта першого батальйону 24-ї окремої механізованої Залізної бригади,  26-річного Андрія Ігоровича Родича підтвердив.

«У Залізній бригаді мені сказали, що тіло Андрія Родича доправлено в морг у Харків. Більше інформації з цього приводу я, наразі, не маю», – пояснив комісар.

Перший заступник голови Яворівської РДА Роман Кураш  опісля розмови на цю тему з  власкором IA ZIK терміново поїхав у Залізну бригаду: однак, з його слів, окрім того, що тіло старшого лейтенанта Андрія Родича зараз начебто перебуває в морзі військового госпіталю міста Харкова,  більше нічого конкретнішого не довідався.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:41 :01