Новини » Львів 7 серпня, 2014, 12:24
У Львові працівники ринку втратять роботу через будівництво дороги до «Епіцентру»

Сьогодні, 7 серпня, працівники «Радіоринку» та прилеглих до нього підприємств, що на вул. Б. Хмельницького, вийшли на попереджувальний страйк, протестуючи проти будівництва дороги до «Епіцентру». Прокладання дороги, за їхніми словами, призведе до знесення торгових місць та ліквідації автомобільної парковки.

На місці події працювала репортер телеканалу ZIK Марічка Жук.

В’їзд на парковку «Радіоринку» пікетувальники  перекрили шинами і встановили плакат із написом «Страйк». Підприємці стверджують, що на місці їхньої стоянки планується будівництво заїзду до будівельного супермаркету «Епіцентр», який розташований по сусідству. «Якщо тут буде дорога, то ні у нас, ні у наших клієнтів просто не буде місця для паркування. До того ж через прокладання дороги під знесення потрапляють розташовані у дворі кіоски – торгові місця наших підприємців», – розповідає один з мітингувальників, підприємець Василь Серединський.

Про те, що на місці стоянки буде споруджуватися дорога до «Епіцентру» підприємці дізнались вже після громадських слухань та затвердження відповідної ухвали у міській раді.

«Про постанову міської ради ми дізналися останніми. Ми зверталися до представників влади, пояснювали, що через це будівництво знищить наш ринок, зруйнує тутешні комунікації, але нас ніхто не чує», – стверджує підприємець Володимир Кордунський.

Під час акції люди вимагали, щоб будівництво дороги припинили або надали їм нове місце для торгівлі.

Підприємці наголошують, що акція – попереджувальна. Якщо ж будівництво дороги продовжуватиметься, то вони мають намір перекрити вулицю Б. Хмельницького та пікетувати Львівську міську раду.

Варто зазначити, що за високим будівельним парканом «Епіцентру» все таки розпочалися підготовчі роботи.

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 10:50 :43