Новини » Київ 7 серпня, 2014, 15:15
Біля посольства РФ у Києві активісти нагадали Кремлю про війну з Грузією.

Сьогодні, 7 серпня, біля посольства Російської Федерації у Києві активісти провели мирну маніфестацію, присвячену річниці початку російського збройного вторгнення на територію Грузії.

За подією стежив репортер телеканалу ZIK Максим Осовський. 

Маніфестанти прийшли під стіни російського посольства із гаслами «Ви – загроза людства!» і «Де твій брат, Каїне?». Люди під амбасадою облилися червоною фарбою на знак того, що кров українців, грузинів та представників інших націй у збройних конфліктах на територіях сусідніх з Російською Федерацією країн проливається виключно з вини росіян.

Окрім українців, у мирній акції брали участь кримські татари, абхазці, чеченці і молдовани – представники тих народів, які постраждали від військової агресії з боку Росії за останні 20 років і вимушені були шукати притулку у мирній Україні.

«Вони вбивають не тільки нас, вони знищують самі себе. Замість того, щоб розбудовувати свою домівку, вони захоплюють чуже. При чому, прикриваються православним християнством, де з одного боку – хрест, а з іншого – меч», – зазначив активіст Іван Сергієнко.

Учасники акції кажуть, що їхня мета – привернути увагу світової спільноти до агресивної політики Російської Федерації стосовно сусідніх країн. Також активісти закликали політиків до створення військово-політичного альянсу, до якого б увійшли Україна, Польща, Молдова і країни Балтії, аби разом протистояти навалі «східної орди».

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 10:00 :08