Новини » Львів 6 серпня, 2014, 10:15
Керівника спиртзаводу на Львівщині викрили на зловживаннях у 5,6 млн грн

На Сторонибабському спиртзаводі на Львівщині з 2012 року організоване незаконне виробництво та реалізація концентрату барди. Внаслідок зловживань керівника підприємства Андрія Михайліва держпідприємству «Укрспирт» завдано збитків на суму понад 5,6 млн грн.

Про це йдеться в акті перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності Сторонибабського МПД ДП «Укрспирт» від 26 червня 2014 року. Зазначений документ є у розпорядженні IA ZIK.

Ревізія «Укрспирту» на Сторонибабському спритзаводі встановила, що в сепараційному відділенні дріжджового цеху спритзаводу знаходиться обладнання, на якому здійснюється виробництво вологого концентрату барди з барди зернової. При цьому згадане обладнання не перебуває на балансі підприємства. Працівники спиртзаводу, причетні до незаконного виробництва, повідомили, що обладнання запущено близько двох років тому. Готова продукція (концентрат барди) відвантажувалася на вантажівки, вивозилася за межі підприємства та реалізовувалася приватному підприємцеві замість барди зернової.

Завідувач бардяного господарства І.Микитюк пояснив, що встановлення обладнання, запуск виробництва та відвантаження концентрату барди ФОП здійснювалися за усною вказівкою керівника спиртзаводу А.Михайліва.

Як сказано в акті перевірки, керівником МПД Михайлівим А.П. в період з 2012 року і досі на території МПД організовано незаконне виробництво та реалізація концентрату барди. У цей період виготовлено та реалізовано 15 078 тонн концентрату барди, вартістю 345 грн за 1 тонну, на загальну суму 5,2 млн грн. Окрім того, витрати електроенергії на процес незаконного виробництва склали 197 тис грн. Також до незаконного виробництва було залучено шість працівників, яким за цей період виплачено 452 тис. грн зарплати.

«Таким чином, у результаті дій керівника МПД Михайліва А.П. в період з 2012 року по теперішній час на МПД організовано незаконне виробництво та реалізацію концентрату барди. Такі дії керівника МПД Михайліва А.П. мають ознаки злочину, передбаченого ст.. 364 ККУ, а саме зловживання владою та службовим становищем.

У результаті зазначених дій ДП «Укрспирт» завдано збитків на загальну суму 5 688 841,72 грн», – зазначається в акті перевірки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 21:14 :47