середа, 6 серпня, 2014, 18:45 Регіони
Хлопець із синдромом Дауна склав ЗНО і сподівається стати студентом

Лучанин Богдан Кравчук, маючи легку форму синдрому Дауна, фактично, встановив всеукраїнський рекорд. Адже юнак не лише успішно здобув середню освіту, а й склав тести зовнішнього незалежного оцінювання із трьох предметів.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Попри те, що юнак не може жити без сторонньої допомоги, механічна пам’ять у Богдана – унікальна. Хлопець миттєво відтворює хронологію усіх історичних подій, і навіть відпочиваючи, читає книжки з історії. Відтак, дев’ятнадцятирічний парубок подав документи на історичний факультет одного з волинських вузів.

«Навчання мені потрібне, щоб здобути професію. Я хочу стати істориком і працювати в бібліотеці, а  ще – викладати на історичному факультеті», – розповідає абітурієнт Богдан Кравчук.

У першу чергу, колосальний розвиток хлопця з синдромом Дауна – заслуга родини. Батьки розповідають, що з ним ніколи не лінувалися говорити, гратися і вчитися.

Варто зазначити, що вже найближчими днями має стати відомо, чи стане Богдан студентом. Родичі ж сподіваються, що хлопець за індивідуальною програмою таки освоїть фах історика на заочній формі навчання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 23:40:00