Новини » Суспільство 5 серпня, 2014, 10:58
Згідно із «правом на забуття» Google приховуватиме посилання на «Вікіпедію»

Google обмежуватиме результати пошуку відповідно до судового рішення про «право на забуття» навіть стосовно посилань на «Вікіпедію».

Вперше, відколи Google розпочав приймати запити на видалення інформації із результатів пошуку, заявка надійшла стосовно посилання на «Вікіпедію».

Ім’я заявника не повідомляється. Однак відомо, що посилання на матеріал в онлайн-енциклопедії буде видалений з результатів пошуку Google найближчими днями.

У травні суд ЄС ухвалив рішення, згідно з яким користувачам Інтернету треба забезпечити право «бути забутим». Тобто інтернет-компанії повинні на прохання особи видаляти небажану застарілу інформацію про неї.

У червні Google розпочала видаляти пошукові результати відповідно до цього судового рішення. Минулого тижня компанія заявила, що обробила близько половини запитів від користувачів – 45 тисяч.

Раніше засновник «Вікіпедії» Джиммі Вейлз (Jimmy Wales) висловлював незадоволення таким судовим рішенням. За його словами, жоден суд не може заборонити редакторам енциклопедії розміщувати правдиву інформацію, повідомляє mediasapiens.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:33 :18