Новини » Львів 5 серпня, 2014, 12:46
Тернопільські медики вимагають припинити знищення лікарні для залізничників

Сьогодні, 5 серпня, співробітники відділкової клінічної лікарні станції Тернопіль пікетували Головне управління Львівської залізниці на вулиці Гоголя у Львові. Учасники акції вимагали припинити комерційну забудову на території медичного закладу і поновити на посаді колишнього головного лікаря, якого, за їхніми словами, звільнили через його незгоду із цим будівництвом.

Про це повідомила репортер телеканалу ZIK Марічка Жук.

«Ми вражені безпідставним звільненням нашого головного лікаря Олега Біленького, який не дав забудувати парк біля лікарні. Ми вимагаємо поновити його на посаді, а керівників Львівської залізниці, які допустили цю ситуацію, усунути від займаних посад», – розповідає сестра-господарка Тернопільської залізничної лікарні пані Ірена.

Учасники акції висловлювали претензії до начальника Львівської залізниці Богдана Піха і генерального директора  «Укрзалізниці» Бориса Остапюка, оскільки, за їхніми словами, відчуження земельної ділянки, на якій розташована паркова зона тернопільської лікарні, відбувається саме за їхнього сприяння.

«У парку біля лікарні, де відпочивають хворі, хочуть побудувати торгово-розважальний центр. Внаслідок будівництва будуть вирізані дерева, зруйновані старі, ще австрійські комунікації лікарні і вона практично перестане функціонувати. Керівництво Львівської залізниці намагалося зробити це моїми руками, але я не погодився і мене звільнили. Я хочу, щоб цей протест був гарантією майбутнього нашої лікарні», – каже колишній директор клінічної лікарні станції «Тернопіль» Олег Біленький.

Олег Біленький вважає своє звільнення незаконним, оскільки воно відбулося тоді, коли він перебував на лікарняному. Через порушення своїх трудових прав та спробу рейдерського захоплення парку він звернувся до СБУ та прокуратури.

Поспілкуватися із пікетувальниками вийшов начальник служби кадрів і соціальних питань Львівської залізниці Лев Борщак, який запросив ініціативну групу тернопільських медиків до приміщення для бесіди. Він заявив, що поновлювати Олега Біленького на посаді вони не будуть, оскільки він був звільнений через «недопуск ревізійної комісії до перевірки», яка проводилася у медичних закладах, підпорядкованих Львівській залізниці. Натомість колишній головний лікар клінічної лікарні станції Тернопіль ці звинувачення відкинув.

Нагадаємо, у Тернополі працівники відділкової клінічної лікарні станції «Тернопіль» Львівської залізниці пікетували міську раду. Люди протестували проти забудови частини подвір’я медичного закладу. У руках вони тримали плакати з написами «Алею Героїв на вул. Чорновола!», «Ми хочемо спокою, миру і праці», а також встановили дошку ганьби зі світлинами чиновників, які, на їх думку, є корупціонерами. До списку потрапив і мер Тернополя та окремі бізнесмени-будівельники.

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 02:31 :37