live
Новини » Львів 547

Львівська ОДА рекомендує, а не зобов'язує маркувати російські товари у супермаркетах, – Ситник

загрузка...
загрузка...

Львівська облдержадміністрація не може змусити підприємців маркувати вироблені в Росії товари. Це визнав заступник голови ОДА Йосиф Ситник.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера Данила Мокрика.

Кілька тижнів тому влада області видала розпорядження маркувати російську продукцію на прилавках магазинів Львівщини. Тепер в ОДА кажуть, документ має тільки рекомендаційний характер. Його можна оскаржувати у суді.

Додамо, за словами першого заступника голови Львівської ОДА  Йосифа Ситника, на Львівщині є 177 підприємств, які мають російських власників.

«Ми будемо звертатися до керівників підприємств, суб’єктів господарювання, громадян зважати щодо укладення договорів, співпраці, діяльності з такими підприємствами, якщо їхні засновники чи співвласники мали погані стосунки або якісь неприязні коментарі до української держави», – розповідає  перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник.

Нагадаємо, 22 липня активісти ГО «Економічний бойкот» випустили мишей в один з львівських супермаркетів через те, що у торговому закладі не було спеціального маркування товарів виготовлених у Росії. 

Loading...
Loading...
Loading...