Новини » Події 5 серпня, 2014, 4:49
Герман проти передачі в оренду української ГТС, бо вона курка, що несе золоті яйця, – ЗМІ

Народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Ганна Герман висловилася проти передачі в користування західним фірмам української ГТС.

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу партії.

За її словами, «війна – це не час для того, щоб віддавати основні багатства держави в енергетичній сфері».

«Зараз газотранспортну систему України намагаються передати в концесію (або якось ще) деяким західним фірмам, які теж купують газ у Росії, – звернула увагу політик. – І всі уряди України, які приходили, намагалися українську трубу з кимось розділити, проте все ж її вдалося зберегти. Але чому українською ГТС, єдиним багатством, яке має наша країна в енергетичній сфері, потрібно з кимось ділитися? Невже війна це час, щоб віддавати основні багатства держави?! Невже війна це час продавати «курку, що несе золоті яйця?!»

Говорячи про діяльність влади і звертаючись до її представників, Анна Герман також зазначила: «Ви забуваєте про те, що ви – влада. Що у вас є ваш прем’єр-міністр, ваш голова Верховної Ради і т.д. Тому і вимагайте від влади, до якої ви належите, щоб вона робила те, що повинна. А не ставте питання, чому уряд і парламент не роблять того чи іншого. Раз ви взяли владу і відповідальність, значить, працюйте», – сказала Герман.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 19:54 :35