неділя, 3 серпня, 2014, 0:11 Політика
Коломойський двічі просив включити його людей у виборчий список Радикальної партії, – Олег Ляшко

Відомий українських олігарх, голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський двічі зустрічався з лідером Радикальної партії України Олегом Ляшком, пропонуючи включити своїх людей до виборчого списку цієї політсили.

Про це заявив сам Олег Ляшко в ефірі спецвипуску ток-шоу «Прямим текстом» на телеканалі ZIK.

«У мене були двічі зустрічі з Коломойським, де він мені пропонував, щоб я взяв його людей у виборчий список. Я йому сказав: «А за які заслуги я маю брати ваших людей?» Потім, пам’ятаєте, була в інтернеті оприлюднена та розмова, де Коломойський дає команду мене мочити. Його помічники на мене усілякий бруд ллють і кажуть, щоб я не попадався їм на очі, бо це небезпечно для мого здоров’я. Я згадав Януковича і його банду. Вони також «закатували» людей в асфальт, вбивали. Якщо ми демократи, то не треба людям погрожувати вбивством тощо», – сказав Олег Ляшко.

Народний депутат віддав належне зробленому І. Коломойським на Дніпропетровщині задля збереження єдності України. Однак водночас Олег Ляшко гостро розкритикував бізнесмена за спробі заробити на поставках спорядження армії. Як приклад він згадав закупівлю фірмою Ігоря Коломойського бронежилетів для армії.

«Не треба мародерствувати на війні. Недавно фірма Коломойського виграла тендер на суму 55 млн. грн. на постачання бронежилетів для МВС. Вартість одного такого бронежилета 4 класу – 19 тис. гривень. Я такий бронежилет можу купити за 5 тис. гривень. І він нічим не буде гіршим. Отож, коли мародерствують на війні і при цьому прикриваються патріотичними лозунгами, то це вже злочин», – обурюється Олег Ляшко.

За словами нардепа, фірма «Укрнафта», яка теж належить Коломойському, винна бюджету 1,5 мільярда гривень податків. Про це йому розповів під час недавньої зустрічі Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Тому, якщо Коломойський хоче допомогти армії, то нехай віддасть до бюджету заборговані податки, щоб ми не ходили до МВФ та інших міжнародних організацій з простягнутою рукою», – зазначив Олег Ляшко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 08:32 :28