live
Новини » Світ

Лідери НАТО мають переглянути відносини з Кремлем, – Кемерон

Британський прем’єр радить країнам-членам НАТО домовитися про нові заходи проти «російської агресії»

З таким закликом звернувся до лідерів країн Північноатлантичного альянсу прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон напередодні саміту НАТО, який пройде в наступному місяці в Уельсі,  повідомляє ЛІГА.net.

У листі лідерам країн НАТО Кемерон каже, що Росія порушила всі правила, анексувавши Крим. Кемерон повторив також колишні звинувачення на адресу Москви у нелегальній передачі зброї проросійським сепаратистам на південному сході України.

Критиці Кемерон піддав і те, як ведуть себе російська влада після катастрофи малазійського лайнера, який забрав життя майже 300 осіб.

За словами Кемерона, НАТО слід домовитися про нові заходи проти «російської агресії», які заспокоїли б союзників, які побоюються за безпеку своїх країн, передає Російська служба Бі-бі-сі.

На цьому тижні британські депутати палати громад з комітету з оборони попередили, що Північноатлантичний альянс погано підготовлений до нападу на одне з його держав-членів з боку Росії.

Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама в телефонній розмові з президентом РФ Володимиром Путіним висловив глибоку стурбованість тим, що Москва посилила підтримку проросійських сепаратистів на сході України. Обама підкреслив, що як і раніше наполягає на дипломатичному шляху врегулювання української кризи.

Виступаючи в п’ятницю, 1 серпня, в Білому домі перед журналістами, Обама також заявив, що Вашингтон робить все можливе, щоб запобігти подальшій ескалації збройного конфлікту на сході України.

Американський президент визнав, що США обмежені в своїх можливостях вплинути на позицію Кремля. Тим не менш, він вважає, що російське керівництво має бути зацікавлене в кроках, які приведуть до зняття економічних санкцій.

Нагадаємо, що 29 липня Євросоюз ухвалив рішення про введення секторальних санкцій проти Росії. Посилили заходи впливу на Кремль і США. Більш того, у Вашингтоні згодом заявили, що готують новий пакет санкцій, незалежно від рішення Брюсселя.

 

Loading...