live
Новини » Київ

У Києві вимагали відставки Булатова, бо він «некомпетентний міністр»

Учасники попереджувального протесту проти бездіяльності міністра молоді та спорту Дмитра Булатова біля будівлі Кабміну у Києві. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Сьогодні, 1 серпня, біля стін Кабінету Міністрів України (вул. Грушевського, 12) вимагали відставки міністра молоді та спорту Дмитра Булатова. Пікетувальники тримали в руках плакати із гаслами: «Молодь проти Булатова», «Булатова у відставку», «БЛТ ПНХ», вимагаючи, щоб нинішній очільник цього відомства склав міністерські повноваження.

Про це повідомив репортер телеканалу ZIK Максим Осовський.

Представники спортивних федерацій, всеукраїнських молодіжних, студентських, дитячих та інших громадських організацій виступили проти, на їхню думку, безглуздої та антидержавницької політики Дмитра Булатова. Окремі промовці прямо звинуватили колишнього лідера «Автомайдану» в організації корупційних схем у його відомстві.

Як повідомили активісти репортеру телеканалу ZIK Максиму Осовському, очолюване Дмитром Булатовим міністерство  «сфальсифікувало цьогорічний конкурс проектів молодіжних та дитячих організацій. Окрім того, за їхніми словами, досі «не було проведено державну ревізію підприємств, котрі входять до сфери управління міністерства». 

«Дмитро Булатов – некомпетентний. Він нічого не розуміє у  реформуванні міністерства та зовсім не цікавиться життям молоді. Від міністерства Булатова не надійшло жодних засобів на підтримку молодіжних і спортивних організацій. Ми хочемо конструктивного діалогу з міністром, але він нас ігнорує», - зазначає громадський діяч Олександр Курілін.

Пан Курілін також наголосив, що на посаді міністра молоді та спорту повинна працювати людина, яка досконало знається на проблемах молоді. Щоправда, зі своїм кандидатом на цю посаду активісти ще не визначились.

До акції протесту долучилася знаменита спортсменка, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики  Стелла Захарова, яка звинуватила Дмитра Булатова у корупції:  «На найголовніші спортивні об’єкти він поставив «своїх», щоб ті йому «відкати» приносили.  Наші спортсмені за власні кошти на збори їдуть, бо вже немає в кого позичати. Та він жодного спортсмена не знає в обличчя», – обурювалася Стелла Захарова.

Підтримати протестувальників прибули представники київського «Автомайдану», які зауважили, що не висували Дмитра Булатова на пост міністра. «Заява Булатова, нібито «Автомайдан» запропонував його на цю посаду – неправдива. Тому ми зараз тут, щоб спростувати це твердження. Булатов не подав жодного законопроекту для розвитку свого міністерства», – підкреслює керівник київського «Автомайдану» Сергій Коба.

До мітингувальників вийшов перший заступник Д. Булатова Андрій Вишняк, який не відповів на закиди у сторону очільника відомства, а тільки зазначив, що до міністерства надійшло 76 звернень від громадян, з яких 72 вже опрацьовано. «Якби ці люди підготували для нас запит, ми обов’язково розглянули б його. А це мітинг, тому ми не можемо прокоментувати всі ці звинувачення», – зауважив перший заступник міністра молоді та спорту Андрій Вишняк.

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут

Loading...