Новини » Львів 1 серпня, 2014, 19:00
Центр забезпечення військових – відтепер і на Сихові
Активісти Центру забезпечення української армії, який організований «Самообороною Львівщини» і громадсько-журналістський рух «Народний контроль», привезли у зону АТО вантаж допомоги українським воякам. Фото: ZIK
Активісти Центру забезпечення української армії, який організований «Самообороною Львівщини» і громадсько-журналістський рух «Народний контроль», привезли у зону АТО вантаж допомоги українським воякам. Фото: ZIK

Цієї суботи, 2 серпня, на відкриття відділення Центру забезпечення військових, організованого «Самообороною Львівщини» і громадсько-журналістським рухом «Народний контроль», у найбільш населеному районі Львова - Сихові - приїде лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко. На зустрічі із львів’янами він розповість про останні новини з фронту.

Сихівське відділення, відкриття якого заплановане 2 серпня о 14:00 за адресою пр. Червоної Калини, 109 (р-н «Санта-Барбара»,  ТЦ «Зубра»), стане уже третім для Центру забезпечення військових. Головний офіс, як відомо, розміщений на вул. Шота Руставелі, 2 у Львові. Вже три тижні працює відділення у Винниках. Також при «Самообороні Львівщини» діє Центр медичного забезпечення військових, що займається збором і придбанням  медикаментів та інших медичних засобів для солдат, які служать у зоні воєнного конфлікту.

Окрім Олега Ляшка на відкриття Сихівського відділення про свої поїздки у зону бойових дій розкажуть автор і ведучий програми журналістських розслідувань «Народний контроль» телеканалу ZIK Дмитро Добродомов, який цього тижня брав участь у супроводі вантажу з допомогою військовим на cхідний фронт, координатор громадсько-журналістського руху «Народний контроль»  Андрій Мисик і керівник «Самооборони Львівщини»  Валерій Веремчук.

Так, активісти Центру забезпечення військових здійснили вже три поїздки на фронт. Загалом було доставлено українським воякам понад 120 тонн вантажу із допомогою, котру було придбано за кошти львівян, місцевих підприємців, громадських організацій. І кількість охочих долучитися до підтримки армії збільшується.

«Щодня до Центру забезпечення військових звертається усе більше людей. Вони хочуть або чимось допомогти нашим хлопцям, що служать у зоні воєнного конфлікту, або передати листа, посилку своїм рідним на фронт. Фізично прийняти стільки відвідувачів у нашому центральному офісі на вулиці Шота Руставелі, 2  у Львові ми не можемо, тому й виникла така ідея – організувати роботу нових територіальних представництв Центру забезпечення військових. Відкриваємо їх у найбільш населених районах міста, аби якомога більше охочих змогли долучитися до підтримки армії за місцем проживання», – розповів керівник «Самооборони Львівщини» Валерій Веремчук.

Сихівський Центр забезпечення військових працюватиме у режимі поштової служби. Сюди можна приносити не лише речі і гроші, а й посилки та листи, аби передати їх на фронт своїм родичам та близьким. Саме під час останньої поїздки активістів на Схід цього тижня уперше було доставлено близько 200 адресних посилок для військовослужбовців.

«Ми розуміємо, наскільки важливо захистити наших солдат, які служать у зоні воєнного конфлікту, – констатує координатор «Народного контролю» Андрій Мисик. – Військова амуніція, одяг, спорядження – це, безперечно, необхідні речі. Але не менш важливо нашим солдатам знати, що тут, удома, про них не забувають».

«Емоції бійців із 24 бригади, які отримали передачі з дому, важко передати, – розповів автор і ведучий «Народного контролю» Дмитро Добродомов. – Центр забезпечення військових приймає такі посилки і гарантує, що всі вони будуть доставлені кожному солдатові чи офіцерові безпосередньо в руки. Йдеться, в першу чергу, про наші бригади з Львівщини – 24 бригада, батальйон «Львів» і 80 аеромобільний полк».

До речі, за словами Дмитра Добродомова, уже зараз військові, які перебувають на Сході, значно краще забезпечені, аніж раніше. Величезна заслуга в цьому саме людей, які не шкодують грошей для армії, громадських організацій, які замаються збором та доставкою допомоги на фронт.

«Підрозділи, де ми були – 24 бригада і батальйон «Львів», бронежилетами забезпечені. Більшу частину бронежилетів ми віддаємо десантникам. Харчів і води достатньо. Тому панічні настрої в тилу, що їх не годують, що вони голі-босі – безпідставні», – повідомив Дмитро Добродомов.

Утім армія й надалі потребує допомоги. Ще бракує касок, потрібні каліматорні приціли, без яких на визволених територіях дуже важко проводити зачистки, особливо у темну пору доби. Також спеціалізовані ліки, тактичні окуляри і рукавиці, інструменти для ремонту техніки, запчастини і навіть такі елементарні речі, як хустки на шию і на обличчя, адже на Луганщині і Донеччині – зараз шалена спека. Окрім того, вояки потребують нової якісної форми, адже українське військове вбрання швидко зношується.

Саме на придбання цих речей і підуть кошти, зібрані Центром забезпечення військових перед наступною поїздкою активістів на Схід. Вона планується з 6 по 9 серпня.

Нагадаємо, цього тижня активісти Центру забезпечення військових, який організований «Самообороною Львівщини» і громадсько-журналістським рухом «Народний контроль», доставили у зону АТО майже 50-тонний вантаж допомога для 80 аеромобільному полку, 24 бригади і батальйону «Львів».

Пункти Центру забезпечення військових:

Львів, вул. Шота Руставелі, 2.

Номер гарячої лінії Центру забезпечення військовослужбовців: 098 88 27 589

Винники, вулиця Т.Шевченка, 5 (Народний дім), прийом щовечора – з вівторка по п’ятницю (18:00 – 21:00), тел.: 068 741 80 70.

Сихів - м. Львів, пр. Червоної Калини, 109. Години роботи: понеділок-п’ятниця – 10:00-20:00; субота – 10:00-12:00; неділя – 12:00-17:00 год. Тел. 098 319 86 42

Центр медичного забезпечення діє за адресою: м. Львів, вулиця Тернопільська, 2а, 9:00-18:00, тел: 067 111 78 03

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 21:46 :35