Новини » Львів

Замість майна на Озаркевича, 4 забудовник отримав дві інші ділянки у Львові

Депутати ЛМР на сесії 31 липня затвердили ТзОВ «Розвиток нерухомості» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надали земельну ділянку на проспекті Чорновола, 69.

Йдеться про ділянку, площею 0,2700 га, яку надали в оренду терміном на десять років для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Нагадаємо, на сесії ЛМР 10 липня цьому ТзОВ затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надали земельну ділянку на вул. Струмок – вул. Т. Масарика, 7.

Раніше міські обранці прийняли ухвалу про відчуження у ТзОВ «Розвиток нерухомості» об’єктів нерухомого майна на вулиці Озаркевича, 4 для суспільних потреб. Йдеться про вісім будівель, які знаходяться на вулиці Озаркевича поблизу церкви св. Юра. Це приміщення котельні, площею 152,7 кв м, трьох гаражів, площею 45,6 кв м, 61,5 кв м та 61,2 кв м, стерилізаційної, площею 143,5 кв м, службового приміщення водіїв, площею 29,5 кв м, складу, площею 35,2 кв м, а також приміщення овочесховища, площею 23,8 кв м. Відповідно до ухвали, відчуження цих об’єктів мало бути здійснено способом передачі ТзОВ «Розвиток нерухомості» в оренду земельних ділянок площею 0,2700 га на просп. В. Чорновола, 69 та площею 0,1750 на вул. Струмок – вул. Т. Масарика, 7.

 Loading...