Новини » Регіони 31 липня, 2014, 9:37
На Рівненщині виявлено злочинні схеми розкрадання понад 210 тис. грн бюджетних коштів

Злочинні схеми розкрадання бюджетних коштів на загальну суму понад 210 тисяч гривень, виділених на будівництво, реконструкцію та ремонт закладів освіти, виявлено упродовж минулого тижня в кількох районах області.

Про це власкору IA ZIK повідомили в прес-службі прокуратури Рівненщини.

Встановлено, що посадові особи департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації та приватного будівельного підприємства розтратили торік бюджетні кошти на загальну суму понад 86 тисяч гривень шляхом внесення неправдивих даних в акти виконаних робіт з будівництва школи в селі Глинне Рокитнівського району.

У селищі Зарічне посадовці приватного підприємства завищили в офіційних документах обсяги та вартість монтажно-будівельних робіт в одній із шкіл, розтративши таким чином бюджетні кошти на загальну суму близько 108 тисяч гривень.

Ще одну махінацію викрила прокуратура під час реконструкції дитячого садка у селі Курозвани Гощанського району. Зокрема, посадовці згаданого департаменту прийняли до оплати включену до актів виконаних робіт завищену на 18,5 тисячі гривень вартість трудовитрат та механізмів, які насправді виконані та закуплені не були.

«Прокуратурою Рівненської області розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях стосовно підрядників, які виконували технічні роботи, за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем  (ч. 2 ст. 191 КК України), а також стосовно посадовців департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації – за фактом службового підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України)», – каже заступник прокурора області Андрій Боровик.

Перевірки в цьому напрямі тривають.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 10:51 :47