Новини » Львів 31 липня, 2014, 11:04
На Сході загинув офіцер Залізної бригади Андрій Родич

У зоні АТО загинув старший лейтенант 24-ї окремої механізованої Залізної бригади, постійне місце дислокації якої – місто Яворів Львівської області, Андрій Родич.

Про це повідомила сьогодні, 31 липня, власкорові IA ZIK вдова загиблого «залізняка» Вікторія Родич.

З її слів, коли саме привезуть тіло чоловіка – не знає.

«Нашій донечці Веронічці – лише шість рочків: як їй сказати, що татка більше немає, не знаю. Свекруха плаче, теж онучці сказати не може, моя мама померла п’ять років тому. Ми з донечкою та чоловіком винаймали квартиру в Новояворівську. Але самі – львів’яни. Мого Андрійка похоронять у Львові. Лиш би знати – коли…», – плачучи, розповідає молода вдова.

У коментарі власкорові IA ZIK Яворівсько-Мостиський військовий комісар, підполковник Володимир Петрівський підтвердив інформацію про загибель в зоні АТО старшого лейтенанта 1-го батальйону 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького Андрія Ігоровича Родича.

«У Залізній бригаді інформації про те, коли доставлять у Львів домовину з тілом офіцера Андрія Родича наразі немає. Однак, як тільки все з’ясую, особисто вдову повідомлю. Поки що зв’язок з 1-м батальйоном, який перебуває в зоні АТО, відсутній», – наголосив військовий комісар.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 09:12 :46