Новини » Львів 30 липня, 2014, 12:03
Зниклий Василь Вихопень так і не вийшов на зв’язок. Рідні просять допомоги

Уже майже три тижні рідні не можуть вийти на зв’язок із Василем Вихопнем, який брав участь у боях під Зеленопіллям. Його 24-ту механізовану бригаду обстріляли із «Града». Разом із родиною Василя своїх синів шукають ще дві сім’ї на Львівщині та Тернопільщині.

Про це йдеться у сюжеті репортера перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) Тетяни Кузьмінчук.

Рідні Василя Вихопня кілька разів їздили на Схід, ходили по моргах та лікарнях. Втім, з-поміж обгорілих тіл сина так і не знайшли. Востаннє розмовляли з хлопцем за день до того, як 24 механізовану бригаду обстріляли під Зеленопіллям.

«Коли нас почали бомбити, палатка впала на хлопців і їх накрила. Там з боку був окоп, тому, мабуть, вони троє туди і скотилися», – розповідає бойовий товариш Василя, який вижив.

У Міністерстві оборони про зниклих наразі не повідомляють. А рідним у зборі інформації допомагають волонтери із Дніпропетровська. Вони кажуть, що Василь міг бути під час обстрілу не з 24-ою, а з 79-ою аеромобільною бригадою. Але як усе було насправді – ніхто не знає. Також волонтери не можуть назвати і точної кількості зниклих.

Додамо, що одразу після обстрілу Василь був у списках вбитих. Та вже наступного дня його ім’я звідти забрали.

Відтак, батьки просять лікарів і усіх небайдужих, які мають хоч якусь інформацію про їхнього сина, телефонувати за такими  номерами:

мати Надія Вихопень 068-626-47-62,

батько Ігор Вихопень 098-922-41-98.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 20:40 :22